Zrób to z nami

Doniczka z butelki w kształcie kota

Zwykła butelka po napoju może być bardzo ciekawą doniczką. Wystarczy trochę wyobraźni, niewielkie umiejętności manualne a parapet w Twoim pokoju może być ozdobiony oryginalnymi doniczkami. Chcesz zobaczyć jak to można zrobić? Koniecznie oglądaj ten filmik. Jeżeli już udało Ci się zrobić doniczkę… wyślij do nas jego zdjęcie. Musimy to zobaczyć.

Więcej

Slime

Slime to glutek, na którego punkcie oszalał cały świat. W internecie jest masa poradników – Jak zrobić slime, ale wiele z nich jest zbyt trudnych do zrobienia. Pokażemy Wam jak łatwo i w szybki sposób zrobić brokatowego slime. Jedynie czego potrzebujemy do przepisu naszego slime pl to klej, płyn do Soczewek, brokat miska i gotowe.

Więcej

Domowy stadion do piłkarzyków

Jeżeli lubicie grać w piłkarzyki, ale nie dostaliście stołu do piłakrzyków pod choinkę, to zachęcimy Was do tego byście sami taki stół zbudowali w domu 🙂 Pokażemy Wam krok po kroku, że to wcale nie jest takie trudne!

Więcej

Czy można zrobić plecak ze spodni dżinsowych?

Czy można zrobić plecak ze spodni dżinsowych? Natka pokazała nam, że tak. Oczywiście z użyciem różowej wstążki 🙂 Co potrzebujemy: dżinsy gruba wstążka plecak ze spodni dżinsowych Zwijamy dwie nogawki do góry i mocno zawiązujemy je wstążką. Wstążkę przekładamy następnie przez szlufki do paska i na koniec zawiązujemy kokardkę. Proste, szybkie i pomysłowe! Koniecznie zobacz…

Więcej