Dylematy

Jak powiedzieć mamie o złej ocenie?

Wszyscy chodzimy do szkoły a w związku z tym czasami zdarzy się dostać złą ocenę. Jeżeli tak już się stanie to dobrze jest powiedzieć o tym rodzicom. Jak to zrobić aby się nie stresować? Zapytałyśmy o to naszą Dyżurną Mamę My3.

Więcej

Dodatkowe 30 minut

Czasami mamy ochotę posiedzieć przed telewizorem lub komputerze dłużej niż planowaliśmy ale rodzice się na to nie zgadzają. Wtedy można próbować przekonać rodziców, żeby nam pozwolili. Nasza Dyżurna Mama My3 opowiada jak można tego dokonać.

Więcej

Zmiana szkoły z uśmiechem na twarzy

Zmiana szkoły nie musi być problemem. Jeżeli zmieniasz właśnie szkołę, to będziemy mieć dla Ciebie kilka rad, jak sobie poradzić z tym doświadczeniem i jak sprawić, by wejść w nowe towarzystwo z uśmiechem na twarzy. Pamiętaj, że zmiana szkoły to nie problem! Doskonale wiemy, że zmiana szkoły może być na prawdę dużą zmianą w życiu….

Więcej

Co to jest hejt w sieci i jak sobie z nim radzić?

Ostatnio napisał do nas Adrian, który spotkał się z hejtem w sieci. W studio rozmawiałyśmy więc o tym czym jest hejt i jak sobie z nim radzić. Hejt to komentarze, które mają sprawić komuś przykrość. Pamiętajcie, że hejt nie jest konstruktywną krytyką, dlatego nie przejmujmy się opinią nieznajomych. Co to jest hejt w sieci? Hejt…

Więcej