O programie

My3 czyli Julka, Natka i Gefi.

Program “My3” to 24 odcinki 22-minutowej świetnej zabawy dla dzieci od 4 do 12 lat. W programie zobaczymy m.in: naukę rysowania, gotowanie, kącik urody, wywiady z super gośćmi, eksperymenty oraz wiele innych gier i zabaw dla dzieci. Julka, Natka i Gefi pomogą również rozwiązać dylematy i problemy najmłodszych. Od 11 listopada 2017 roku program My3 emitowany będzie na antenie Telewizji Polsat, w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 7:45.

My3 to również zespół muzyczny, który pokochają dzieci i młodzież w całej Polsce! Ich piosenki są pełne optymizmu, zabawy i radości! Co tydzień w programie zaprezentują swój nowy singiel i teledysk.

Natka

Natka natka@my3.pl

prowadząca

Natka to urocza 16-latka pochodząca z Kaszub. Jest marzycielką bujającą ciągle w obłokach. Jest radosna, spontaniczna i kochliwa. Jej ulubionymi zwierzątkami są hodowlane, różowe świnki, a to dlatego, że są bardzo mądrymi i słodkimi istotami. Jej hobby to śpiewanie i aktorstwo. W wolnym czasie czasie uwielbia wspinać się po drzewach z przyjaciółmi i grać w wyliczanki. Natka jest bardzo związana ze swoją rodziną. Największym jej marzeniem jest podróż dookoła świata, a ulubioną piosenką jest „Cheap Thrills” Sia!

Julka

Julka julka@my3.pl

prowadząca

Julka to pochodząca z Lubelszczyzny śliczna 17-latka. Zawsze kieruje się głosem serca oraz rozsądku. Jest perfekcjonistką, a w zespole My3 pełni rolę organizatorki. Jej największą pasją jest muzyka - potrafi godzinami śpiewać przed lustrem. Uwielbia Arianę Grande i Beyonce. Kocha delfiny, ponieważ są jednymi z najbardziej inteligentnych ssaków wodnych. Nie powinno zatem dziwić, że Julka kocha pływać. Ma młodszego brata oraz starszą siostrę. Rodzeństwo jest jej największym szczęściem, poświęca im każdą wolną chwilę. Marzeniem Julki jest opanowanie co najmniej 6 języków obcych oraz pomoc krajom Trzeciego Świata.

Gefi

Gefi gefi@my3.pl

prowadząca

Gefi szalona 18-latka pochodząca z Bieszczad. Nigdy się nie poddaje, jest odważna i pełna energii. W zespole My3 pełni rolę sportsmenki. Ma zamiłowanie do szybkich i drapieżnych zwierząt. Najchętniej w domu trzymałaby wielkiego kotka, takiego jak gepard. Treningi i taniec - to jej żywioł! Uwielbia także gry komputerowe. Muzycznie ceni Mansa Zemerlow i to jego hit „Heroes” jest jej ulubioną piosenką. Gefi jest silnie związana z mamą, która jest jej najlepszą przyjaciółką. Marzy o podróży w kosmos, wygraniu Olimpiady oraz wielkiej miłości na całe życie.